Vopsitor industrial (Fabrica Lemet)

Sarcini si responsabilitati:

-realizarea de lucrari de vopsitorie pe o gama variata de produse simple sau complexe din lemn ,PAL , MDF.
– pregatirea suprafetelor de vopsit.
– pregatirea materialelor pentru vopsire.
– executarea lucrarilor de vopsire si finisare.
– aplicarea tratamentelor speciale.

Cerinte:

– Studii medii;
– Experienta ca vopsitor minim 1 an ;

– Capacitate de lucru in echipa;
– Seriozitate si responsabilitate.

Beneficii:

-Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu, reprezentativa in domeniul productiei de mobila din Romania;
– Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa;
– Pachet salarial format din: salariu motivant si bonusuri de performanta;

Localitate: Câmpina

Postul nu este disponibil in localitatea ta ?

Chiar dacă momentan nu avem posturi disponibile în orașul tău, îți așteptăm cu interes CV-ul tău. Important este să ne dai cât mai multe detalii.

Fișiere permise: .pdf, .doc, .docx
0