Gestionar depozit

 Responsabilităţi :

• Verifică recepția și livrarea cantitativă/calitativă a produselor;

• Verifică documentele de însoțire a mărfii (Factura /AE, certificat de calitate);

• Pregătește marfa în vederea expedierii, conform comenzilor de livrare;

• Organizează gestiunea stocurilor de produse;

• Verifică starea de păstrare și depozitare a produselor.

 Cerinţe:

• Seriozitate, simţul detaliului;
• Abilităţi de comunicare şi interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor;• • • Flexibilitate şi deschidere la sugestii;
• Capacitate de a lucra în echipă.
• Permis de conducere categoria B.

 Beneficii:

• Pachet salarial format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanţă.
• Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate.

Localitate: Miercurea Ciuc

Postul nu este disponibil in localitatea ta ?

Chiar dacă momentan nu avem posturi disponibile în orașul tău, îți așteptăm cu interes CV-ul tău. Important este să ne dai cât mai multe detalii.

Fișiere permise: .pdf, .doc, .docx
0