Consultant tehnic clienti Lems

Cerinte:

– Experienta in activitati de tamplarie sau montaj mobila reprezinta un avantaj;
– Permis de conducere categoria B- vechime minim 1 an;

– Cunostinte PC (pachet Office);

– Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului tehnic;
– Abilitati de comunicare si interes pentru maxima satisfactie a clientilor;

Responsabilitati:

– Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor;
– Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor;

– Intocmirea rapoartelor specifice solicitate de superiorul ierarhic;

Beneficii:

– Venit lunar incepand de la 2500 lei net;

– Laptop si telefon de serviciu;

– Prime de Pasti si de Craciun;

– Sarbatori legale platite cu 200 %;

– Ajutor financiar pentru evenimente speciale;

– Zile de concediu de odihna in functie de vechimea in munca.

Localitate: Câmpina Ploiești

Postul nu este disponibil in localitatea ta ?

Chiar dacă momentan nu avem posturi disponibile în orașul tău, îți așteptăm cu interes CV-ul tău. Important este să ne dai cât mai multe detalii.

Fișiere permise: .pdf, .doc, .docx
0